Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha azt mondja az...

Mit jelent, ha azt mondja az altatóorvos hogy nehezen ébredtem az altatásból?

Figyelt kérdés
Tudom kérdezzem meg tőle de utána már nem láttam többet csak amikor félig még kómás voltam és annyit mondott hogy nagyon nehezen ébredtem az altatásból 45 perces műtét volt és tisztán emlékszem hogy fel kilenckor aludtam el ( utolsó erőmmel még rápillantottam az órára) és délben tértem magamhoz úgy ahogy a kórteremben sírva és akkor hallottam, hogy “ Ne sírj nincsen semmi baj csak nagyon nehezen ébredtél az altatásból”. A nővért kérdeztem utánna de ő már nem tudott semmit.
2020. júl. 31. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
SEMMIT, csak annyit, hogy lass(abb)an ébredtél fel.
2020. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, mindenkire másképp hat az altató. Engem 1,5 órát műtöttek. Nem emlékszem altatóorvosra sem, az megvan, hogy fel kell feküdnöm a hordágyra, a következő, amikor szólt a műtősfiú, hogy karoljam át a nyakát, amikor visszatett az ágyba.
2020. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A leirasodbol kiderult, hogy nem magatol jelentette be, hanem ezzel nyugtatott meg. Vagyis semmi jelentosege. Kulonben nem hagytak volna csak ugy.
2020. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!