Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol mult el az orrverzesem?

Mitol mult el az orrverzesem?

Figyelt kérdés

Ket honapja nem verzett az orrom, elotte ketheti rendszeresseggel igen, eleg regota, mindig felriadtam ra ejszaka. Ellenben azota gyakran almodom azzal, hogy erzem azt a nedves erzest az orromban, benyulok es veres. Ez azert van, mert ra vagyok fixalodva a temara? :D Gyakran eszembe jut napkozben, hogy megint nem verzett az orrom, es amikor nedvesnek erzem belul, akkor mindig ellenorzom. (Folyni szokott, talan porallergia vagy hasonlo.)

Szerintetek fog meg verezni? Vagy miert pont most allt le? Ugy tudom melegben pont, hogy gyakrabban verzik az orr, a szaraz levego miatt.


2020. júl. 31. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kellene égetni az ereket az orrodban és akkor véget érne az állandó vérzés
2020. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1/1 Sajnos többszöri intenzív vérzés miatt 2020 márciusában ugyan kiégették az összes eret a bal orrjáratomban, ennek ellenére 3 alkalommal fordult elő orrvérzésem, ebből 2 erősebb volt. Mentőt nem hívtam, kórházba nem mentem. Időnként használom a recept nélküli vérzés csillapító kenőcsöt, kevés gézzel krémmel együtt tamponálom az orrom. Lényeges, hogy nem szabad erőlködni, hajolgatni, orrot fújni (csak törölgetni szabad) a vérzést követő 1-2 héten belül. Ha a kérdező fiatal, feltétlenül indokolt a fül-orr-gége szakrendelés felkeresése. Én közel 68 évesen már igyekszem elkerülni az orvosokat. :)))
2020. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!