Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a szívemmel?

Mi lehet a szívemmel?

Figyelt kérdés

Leszögezném: Remélem semmi, és nem is annyira gyanakszok, csak egy fura dolog történt velem.


Elég sokat edzek, viszont ezek nem merítenek azért ANNYIRA ki. Nem is volt eddig semmi bajom, és ami azt illeti ma sem, de valamiért délután (nem hajtottam túl magam, sőt elég laza edzés volt a mai) egyik pillanatról a másikra kaptam egy szúró érzést a nyaki résznél egy érbe. Ez elég furán hangzik, de soha nem volt még ilyen érzésem ami az eremet érintette volna, nem is tudom hogy leírni. Egyszerűen csak szúrt egy másodpercre, és ennyi, vége is lett. Azóta pár óra eltelt már, most pedig egyik pillanatról a másikra olyan érzésem volt, mintha a szívem nagyon elkezdett volna verni..De így..gyorsan. És tényleg ez a "majd kiugrott a helyéről" érzés, kb. 4-5 másodpercig tartott, majd elmúlt.


Mégegyszer: Nem gyanakszom semmire, edzés után sem voltam kimerült, sőt épphogy kellemesen elfáradtam, tehát a "kellemesen elfáradtam" legalsó szintje volt a mai edzés "következménye". És nem is gyanakszom, igazából csak soha nem volt még ilyen és nem tudom mi volt ez vagy miért történt. Szerintetek?



2020. aug. 2. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vizsgáltasd ki magad.
2020. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán szívritmus zavar
2020. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Javasolnám hogy menj el háziorvoshoz, és ezeket neki is mondd el.
2020. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. És, ha kell, akkor kevesebdzer menj edzésre, mert lehet nem fogja bírni a szíved
2020. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kevesebbszer*
2020. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!