Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Májgyulladásom van?

Májgyulladásom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A probléma ott kezdödik hogy ugy érzem máj gyulladásom van...16 éves fiu vagyok és egy nap arra ébredtem hogy iszonyat fáj a hasam....és mellet a májam(nagyon meg vagyok iedve és nemtom mit cisnáljak orvos tudom de mégis...).Minden tünet stimmel kivéve a sárgaságot és a hányingert és a lázat....milehet a baj orvoshoz nem mertem még menni....kérlek irjatok valamit. Lassan ugy be vagyok rezelve hogy májrákra gynakszom :|:S:S:S.Elöre is köszönöm.


2008. nov. 26. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
4 napjatart. Nemvok 5 ös bioszbol szóval lehet hogy nem pont a májam hanem mellet... a lényeget értitek
2008. nov. 26. 14:05
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Az tuti,hogy nem vagy 5 bioszból. De azért csak meg tudod határozni,hogy hol fáj? Milyen a fájdalom? A májad a bal bordaív alatt van, ha ott érzel fájdalmat az lehet amire gondolsz. De ha 4 napja érzed már régen sárgának kéne lenned. Egyébként meg tényleg menj el dokihoz, mert ha fertőző máj gyulladásod van akkor már végig fertőzted a fél sulit. S marhára fognak neked örülni, ha be kell oltani a családod és az egész sulit mert te gyáva vagy.
2008. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hé nyugi ne egyél meg....van eszem nem mentem suliba....elmentem háziorvoshoz adott görcsoltót azt szevasz....és kiirt 1 hétre.... és igen ott fáj ahol irtad bal borda iv alatt...de nem értem nemvagyok sárga..eggyáltalán sem a szeme szélén sehol...anyám se vesz észre semmi iesmit...hányinger sincs semmi. Komolyabb kellen mitn egy háziorvos....pedig megnézte kézzel hogy nem e nagyobb valamelyik szervem. Ezvolt kedden (hétfönsevotlam suliba)
2008. nov. 26. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza hozzá, és kérj egy beutalót kivizsgálásra. Biztos nincsen májgyulladásod, nyugi. :) És ne olvass orvosi könyveket többet. :)
2008. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!