Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a mellkasom, ha...

Travis83 kérdése:

Mitől fájhat a mellkasom, ha egyébként jól vagyok?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy hete fáj a mellkasom, illetve bal oldalt. Olyan mintha izomfájdalom lenne, ugyanis nem mindig érzékelem, leginkább csak bizonyos mozdulatok során meg ha masszírozom.


Viszont egy izomfájdalom talán már elmúlt volna egy hét után, vagy ezt rosszul tudom? Nem tudom lehet-e szívprobléma, ugyanis semmilyen más tünet nem utal rá. A vérnyomásom is napi szinten ellenőrzőm és normális, de ha van amikor kissé magas, az sem annyira az, hogy probléma legyen.


Gondolom a tüdőgyulladás vagy mellhártyagyulladás is kizárt, hiszen nincs lázam, a légzésem normális.


Nem tudom érdemes-e ilyennel orvoshoz menni, mert például pont 1-2 nappal ezelőtt a fájdalom előtt voltam kivizsgáláson: vér, EKG, mellkasi röntgen. Minden rendben volt.


Ötletek?



2020. aug. 4. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Vérvizsgálatnál d-dimmert néztek? Ha az nem normális értéken van akkor lehet embolia. Nekem legalábbis az volt.
2020. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom nézték, de nem vagyok benne biztos. Az embólia nem jár véletlenül más tünetekkel is?
2020. aug. 4. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Járhat más tünetekkel is, elsőnél nekem is csak ennyi volt. 2-szer volt nekem ráadásul. T-rutin vérvizsgálatnál nem szokták nézni tudtommal, nekem külön írták a papírra, és az alapján merült fel. Ct meg igazolta hogy tényleg baj van. Rtg nem mutatja. Második esetnél köhögéssel is járt.
2020. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő múlva fordultál orvoshoz? És nem volt nehézlégzés, köhögés, gyengeség vagy szédülés?
2020. aug. 4. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem volt egyik sem. Másodiknál már volt, de az igen súlyossá vált.
2020. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hipochondria kezdő tünete...

Valószínűleg semmi bajod nincs. A tüneted egy héten belül elmúlik, ha végre megnyugszol, hogy sem embóliád, sem tüdő-, ill. mellhártyagyuszid nincs, főleg nem kivizsgálás után 1-2 nappal.

Maximum arra tudok gondolni, hogy túlerőltethetted a mellizmodat. De nagyobb valószínűséggel szorongás okozhatja a tüneted.

2020. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6: Szerintem igazad lehet. Köszi.
2020. aug. 6. 00:35
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egy korty víztől kezdett el fájni de fél nap után elmúlt
2020. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!