Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ébredek fel minden...

Miért ébredek fel minden éjjel hajnali 3 körül?

Figyelt kérdés
Már 2. hete minden éjjel felébredek hajnali 3-kor. Mondjuk elég nehéz időszakomat élem lelkileg, minden változik körülöttem. Munka, magánélet. Elég stresszes az egész most.
2020. aug. 4. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez akkor van amikor minden egy szempillantás alatt meg fog változni, és a régi kőkövön nem marad.Olyan mint ha egy dózer legyalulna mindent. Jellemző, mindig megérzi az ember. Valami hatalmas változás előtt állsz.
2020. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, a stressz és a változások okozhatnak ilyeneket.

Tavaly voltam hozzád hasonló helyzetben: minden megváltozott körülöttem, fel kellett adnom egy álommunkát, teljes kapcsolatmegszakítás azzal, akivel 12 évig jóban voltam (nem voltunk kapcsolatban), és úgy éreztem, hogy újra fel kell építenem az életem. Ebben az időszakban akármikor feküdtem le, hajnali 4-5-kor mindig felébredtem. Most a munkahelyemen kaptam új lehetőségeket, és az alvási szokásaimon meglátszódik, hogy izgulok miatta.

2020. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!