Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Nem irigylitek a...

Lányok! Nem irigylitek a férfiakat, hogy olyan könnyen kisdolgoznak bárhol?

Figyelt kérdés
Ez már péniszirigység?
2020. aug. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én nem ezért irigylem őket, hanem mert nem menstruálnak.
2020. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
En meg azert, mert nem kell gyantazniuk.
2020. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Jaj tényleg, most, hogy így mondod, nekik nem kell szőrteleníteni sem.🙃 #1 voltam
2020. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát en nem pasi vagyok, de én is könnyen "kisdolgozok", az életben sose volt ezzel problémám. 😂
2020. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként megjegyezném, hogy ez azért idővel megbosszulja magát a rengeteg prosztata problémában. Ami meg a menstruációt illeti, az ösztrogén védő hatása a fő ok, hogy a nők menopausa előtt, gyakorlatilag extrémen ritkán szenvednek bármi szív és érrendszeri történést (leszámítva a pár hülyét, aki nem fogja fel, hogy fogamzásgátló mellett tilos dohányozni).
2020. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem irigylem. Gusztustalan más előtt hugyozni, ennyi erővel nő létemre én is leguggolhatnék bárhol, bármikor.
2020. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
És még az is jó nekik, hogy ők megdughatnak nőket!
2020. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!