Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájnak megint a lábaim...

Miért fájnak megint a lábaim az állómunkától?

Figyelt kérdés

Két hete kezdtem,az első nap nagyon fájt a lábam (első munkahely,napi 8 óra állás),de egyre kevésbé fájt,a második hétre már teljesen megszokta a lábam, és már egyáltalán nem fájt.

Most már vagy egy hete nem fájt egyáltalán,de ma már megint nagyon fáj,pedig egyáltalán nem erőltettem meg őket jobban,mint eddig,pont ugyanakkora terhelést kaptak,mint eddig,mégis ugyanúgy,ha nem jobban fáj,mint ahogy a legelső nap fájt,mintha leszakadna..

Nem tudja valaki,hogy miért fáj?És,hogy miért van az,hogy most hirtelen ma fájdult meg nagyon,eddig pedig bírta a lábam?Mennyi idő,míg teljesen megszokja a lábam?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 5. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokminden befolyásolhatja: a külső-belső hőmérséklet, miben dolgozol (papucs, cipő), időintervallum, van-e lehetőséged leülni?

Otthon polcold fel, próbáld nem erőltetni otthon, és egy talpmasszázst megérdemelne esténként:).

2020. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted és mondjuk nő vagy akkor kompressziós harisnya
2020. aug. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Főleg a cipővel szokott baj lenni, de egyébként 8 órát talpon lenni sehogyan sem túl jó igazából.

Olvasva a kulcsszavakat, le merném fogadni, hogy papucsozol, márpedig azt nagy jóakarattal sem nevezheti lábbelinek, de olyannak biztos nem, amiben 8 órát kell állva melózni.

2020. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig zárt sportcipőben vagyok.
2020. aug. 7. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszerek vannak a lábadon?
2020. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek még szerencsére.18 éves vagyok.
2020. aug. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!