Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholtól hirtelen rosszul lét?

Alkoholtól hirtelen rosszul lét?

Figyelt kérdés

Mindigis eljártam néha inni barátokkal, sosem volt gondom az ivással, átlagos volt a tolerancia szintem is.

Viszont az utóbbi két alkalomnál alig ittam valamennyit (egyik esetnél 3 sört, másik esetnél 2 deci bort ittam) és ennek ellenére meg kellett hánytatnom magam annyira hányingerem volt és rosszul lettem. Ez mitől van?



2020. aug. 6. 09:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1. Ne itt vitatkozzatok

2. Én is ismerek olyan embereket akik nagyon rosszul bírják az italt, van ilyen, de én eddig nem voltam ilyen; most hirtelen egyik percről a másikra hirtelen a nullara csökkent volna az alkohol tolerancia

.szintem?...

2020. aug. 6. 17:48
 12/13 anonim ***** válasza:
11 Igen. Én is néztem nagyot, aztán picit utána jártam a dolgoknak, és nem én voltam az egyetlen aki így járt:)
2020. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2 deci bortól szerintem nekem is hányingerem lenne, 3 sörtől meg terhes méretűre puffadnék. 1 felestől pedig szédülök.

Semmi, de semmi bajom nincs, csomót sportolok, egészségesen étkezem, és egy meredekebb hegymászásnál még csak ki sem pirulok, olyan jól bírom. Akkor ugyan mégis mi bajom lenne? Kötelező bírni a retek piát? Mintha muszáj lenne inni...

2020. aug. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!