Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meggyőző okokat keresünk,...

Meggyőző okokat keresünk, hogy az anyukám elengedjen a barátnőmmel Horvátországba. Mi lenne a legjobb érv?

Figyelt kérdés
Szeretnénk meggyőzni az anyukámat, hogy mehessek a barátnőmmel Horvátországba, de ő nem engedi, ezért keresünk okokat, hogy elengedjen.

2020. aug. 6. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem most egyetlen értelmes indok sincs erre. Ott a Balaton, ott a Tisza-tó, ott a Velencei-tó. Mi a túrónak kell világjárvány közepén össze-vissza utazgatni?
2020. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekünk már sikerült 66 normális okot találni. Köszi a ,,segítséget``. Mi közötök van hozzá, hogy hány évesek vagyunk? Meg Különben sem ezt kérdeztük. Csak használható információra vagyok kiváncsi, a többi nem érdekel, világos?!
2020. aug. 6. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 alattiak vagytok, akkor a fejetek tetejére állhattok, akkor sem mehettek sehova. Hozzáteszem, hogy én sem engedném el egyik lányom sem 18 éves kora alatt külföldre. Sőt, ebben a Covidos időszakban idősebb korában sem örülnék neki. Szerintem igazuk van a szülőknek.
2020. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Menjetek... de ebbe az országba ne gyertek vissza a járvány végéig.
2020. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nyilvánvalóan nem tudjátok értelmesen megmagyarázni, hogy miért csak Horvátország a jó. Ez ilyen más is megy, akkor én is, meg barna akarok lenni, meg menő, meg jól mutat majd az Instán érvrendszeren belül mozog nálatok, ami édeskevés.
2020. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért terjedt így el ez a sz.r, mert senki se bírt a p.csáján maradni.
2020. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ötös igen, nagyon sok ember ezért megy ki, meg ilyenek, de nem ismersz engem... Én nem ilyen vagyok. Fú a barátnőm meg főleg nem. Én csak azért akarok vele menni, mert felszabadult egy hely náluk és nagyon imádunk együtt lenni, stb.
2020. aug. 7. 15:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Utálok másokat utánnozni, a legrosszabb rémálmomban sem szeretnék lebarnulni, kit érdekel, hogy mi a menő, az instát meg hagyjuk már, mert feláll a szőr a hátamon...
2020. aug. 7. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Horvátország keleti része a legfertőzöttebb, a többi mérsékeltebb.

Eléggé ingadozó, tegnap pl. kb. ugyanannyi fertőzött volt, mint Magyarországon.


Itt lehet követni a napi új esetszámokat: [link]

2020. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!