Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatamon lekellett szedetni...

Hatamon lekellett szedetni egy anyajegyet es lassan ket honapja cssunya heg maradt utana...ebbol nem lesz halvany heg?😔

Figyelt kérdés
Kislayom elkaparta ,21 eves vagyok,junius kozepen volt a mutet,semmi rossz valtozas hal istennek viszont sajnos a heg az durvan megmaradt,sotetlilas bordo vagasnyom latszik es meg az osszevarras helyei is ott diszelegnek..minden aldott este kenem pedig cicaplasttal,megis nem akar halvanyodni nagyon latszik...lassan ket honaoja megis...pedig mikor levettek a varrattokat meg szepnek tunt azt mondtak szepen gyogyul...de hiaba kenem nem halvanyodik es nagyon nagyon latszik...
2020. aug. 6. 22:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Van meg egy anyajegy ami szerintem le lesz szedetve meg erzekenyebb helyen a hatamon a lapockan..ha az is ilyen lesz akkor hogy fogok en kinezni...
2020. aug. 6. 22:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy baleset miatti horzsolás nagyjábóli eltűnéséhez majdnem két év kellett.

De egyébként nem akarlak elkeseríteni, de szinte mindig azt állítják az anyajegy eltávolításnál, hogy nem fog látszani, de többeket is ismerek, akiknek fiatal korukban volt ilyen (14-16 év között), most 30 év körüliek és ugyanúgy látszik nekik.

Szóval majd az idő eldönti, de a bőrgyógyászok szeretnek kamukázni...

2020. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idővel gondolom halványodni fog. Nekem a yakamnél volt egy anyajegy amit én szakítottam le véletlenül a nyakláncommal. Ennek már legalább 3 éve, de nyoma sincs. Viszont szeretném megkérdezni, hogy fájt amikor leszedték? Hogy történt a műtét? Mert van pár anyajegyem főleg nyak környékén, amit lekéne szedetni, de félek a fájdalomtól.
2020. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fajni nem faj kapsz lidokaint de azert utana mikor az kimegy vannak napok amik eleg fajdalmasak..
2020. aug. 6. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mostanában távolítottak el egy anyajegyet és azt mondta a sebész, hogy fél év kell kb. hogy elhalványuljon a heg. Ha akkor is csúnya, pirosas, kidudorodó, akkor újra lehet csináltatni a varratot.
2020. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!