Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok nőni?

Hogyan tudok nőni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 173 cm vagyok, 71 kg, 17 éves fiú, van némi hasam is. Édesapám magas, soványabb (~180cm), édesanyám alacsony, zömökebb (~160cm). Hetente négyszer járok konditerembe edzeni súlyokkal, és már nagyobb súlyokat is megbirok mozgatni. (pl: a beforgatós bicepszet már tudom 10kg-al csinálni). Szeretnék még nőni legalább 10 cm-t, ha ez nem sikerül, akkor minimum élérni a 180cm-t. Hogy tudom ezt elérni?
2020. aug. 7. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, a genetikád határozza meg, ez nem kívánságműsor.
2020. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, és esélytelen a 10 centi. 17 éves korára majdnem eléri az ember a felnőttkori magasságát. Még 1-2 centiben reménykedhetsz.
2020. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy édesapám kb 22 éves koráig nőtt, és én is "későn érő típus" vagyok, általánosban mindig a tornasor végén álltam és 8.ban nőttem meg.
2020. aug. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!