Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Széklet mintát kell adnom de...

Széklet mintát kell adnom de nem tudok kakilni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőre szabit vettem ki, hogy egyből postára is tudjam adni. De félek tőle hogy nem tudok majd kakilni. Hashajtót nem vehetek be, mert vastagbél gyulladásom van.

2020. aug. 7. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
3 nap alatt csak lesz székleted normális étkezés mellett, nem?
2020. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Epét hánytam és még hányingerem van. Igyekszem enni de nehéz. Az orvosnak ezt is mondtam
2020. aug. 7. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha ilyen rosszul vagy, akkor vagy összejön vagy nem hétfőre a minta.

A műanyag flakon amibe rakni kell legyen otthon, aztán mikor lesz minta akkor adod le. Ezt bárki megérti.

2020. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ez nem így működik. A tároló külön kell venni a gyógyszertárban. Nem egy "műanyagflakonba"
2020. aug. 7. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Tudom, hogy külön kell venni!!! Most ezen lovagolsz? Inkább menj xarni! Segítsen rajtad a rosseb!
2020. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az a "külön vehető tároló" véletlenül nem egy műanyag flakon??? Csak kérdezem! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2020. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem mit kell ezen előre parázni. Veszel egy tartályt, hogy legyen otthon, aztán mikor szarni kell, akkor szarsz és veszel mintát.
2020. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Te csak attol felsz, hogy esetleg nem tudsz kakilni. Harom napod van ra, miert ne sikerulne. Nem koros szekrekedessel vizsgalnak.
2020. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sz@rt a postán kell feladni?! :O Nekem szerencsére még nem kellett ilyen mintát adnom, csak pisit. Azt személyesen kellett bevinnem. Egyébként ott nem volt megkötés, hogy miben viszem. Laborban dolgozom. Ott a mintákat (nem ilyen jellegű) csavaros kupakos edényben tároljuk. Egy ilyen használt edényt kimostam, kifertőtlenítettem, ioncserélt vízzel alaposan átöblítettem, megszárítottam és abba "termeltem". Ha a Google képkeresőbe beírom, hogy "vizeletgyűjtő pohár" pontosan ugyan ilyet dob ki. Tehát valószínű a gyógyszertárban is ilyet kaptam volna.

Augusztus 7-e péntek volt. Hétfő pedig három nappal később. Addig remélhetően tudtál "gyártani".

2020. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!