Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohollal lehet öngyilkos...

Alkohollal lehet öngyilkos valaki?

Figyelt kérdés

Ugye lehet alkoholmérgezést kapni sok italtól. De egyáltalán meg tud valaki annyit inni hogy belehaljon? Például ha megiszik valaki felesenként két üveg (1 liter) vodkát akkor belehalhat? Vagy annyival előtte bealudna, hogy nem tudna annyit inni hogy belehaljon?

Nem tervezem nyugi csak kíváncsi vagyok rá.



2020. aug. 7. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Lehet persze. De belefulladni könnyebb. 🙄😂
2020. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem senkinek nem fognak itt jótanácsokat adni, hogyan nyírja ki magát, vagy hogyan ne. Bárki olvashatja ezt.
2020. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehetséges, persze. Hogy mennyit kell inni belőle, azt nem tudom. Színtiszta alkohollal a legesélyesebb egyébként. Úgy valószínűleg nem kell túl sok.
2020. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Simán meg lehet annyit inni, hogy alkoholmérgezést következtében elhalálozzon az ember. De nem mindenkinél tudna ez összejönni, sokan kihányják ha túl sokat isznak, bármennyire is ellenkeznek.
2020. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Igen, szépen lassan, évek szorgos munkájával.
2020. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindennel lehet öngyilkosságot elkövetni, vízzel, konyhasóval, alkohollal is. A pontos adagot remélem nem írja meg senki, de amúgy is erősen egyénfüggő. Nem mindegy, hogy valaki 40 vagy 160 kg.
2020. aug. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!