Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet beszerezni mindenfél...

Hol lehet beszerezni mindenféle fecskendővel kapcsolatos dolgot egy helyen?

Figyelt kérdés
Kiegészítő kérdések: Létezik-e nem egyszer használatos, mert nekem tartós kéne; Le lehet-e légmentesen zárni a fecskendőt kupakkal, és a csavaros jobb-e erre a célra; Melyiknek mekkora lyuk van a kimenetén? Konkrétan kéne egy 5ml-es fecskendő egy hosszú nem szúrós tűvel, és egy kupakkal, és egy 1ml-es olyan tűvel, ami legalább 1ml-ig is beleér, és belefér az 5ml-es fecskendőbe, és az is lezárható.

2020. aug. 8. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Gyógyszertár
2020. aug. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindjárt gondoltam, hogy nem fogok válaszokat kapni. Sokkal egyszerűbb benyögni, hogy gyógyszertár. Miért lenne a gyógyszertárban tartós fecskendő, vagy kupak rá, vagy nem szúrós tű?
2020. aug. 9. 06:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy tartós? Semmi nem az. Csiszold le az éles véget. Van rajta kupak.
2020. aug. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

üvegfecskendő vagy plexi fecskendőre keresve találsz olyan cégeket, amik forgalmaznak ilyesmit


pl [link]

2020. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gyógyszertárban valószínűleg egyszer használatos van, meg neten is azt találok. De nem tudom, miért nem lehet felfogni, ha magyarul írom, hogy nem egyszer akarom használni. És pl. volt egy 1ml-es sima végű fecskendőm, és pár nyomás után beragadt az alján a gumi, és anélkül húzódott ki amit húztam. Legalább tízszer többet használnám az 1ml-eset. Akkor vegyek százmilliót mindegyikből kettő helyett?! Mi az, hogy csiszold le az éles véget?! Csiszold le te! Van normális cső végű tű, derékszögben végződő. Attól mert a legtöbben az orvosokra asszociálnak a fecskendőről, attól még a fecskendő csak egy eszköz. Miért lenne jó az üveg? Hűtőbe akarom tenni. És ugyanúgy nem tudtam meg semmit sem, amit kérdeztem. Max. véleményeket mondtok. A kupakról se. A van rajta kupak is hülyeség, mert még sose volt egyiken se kupak. De ha lenne se derült volna ki, hogy melyik a jobb, és mennyivel.
2020. aug. 9. 08:58
 6/8 anonim ***** válasza:

"Miért lenne jó az üveg?"

Te istenbarma vagy egyszerhasználatos műanyagot veszek vagy üvegfecskendőt. (esetleg plexit)

Az üvegfecskendő NEM egyszerhasználatos.

Ilyet kerestél nem?!


Amit linkeltem, oda kellett volna katintani, erre is képtelen vagy?


kupak

[link]

többször használható fecskendő

[link]



"Hűtőbe akarom tenni."

És az üvegfecskendő a hűtőben elolvad vagy mi a probléma?


"És ugyanúgy nem tudtam meg semmit sem, amit kérdeztem."

Mi a tökömet akarsz megtudni?

2020. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olvasgasd el a kérdéseimet, és megtudod, mit kérdeztem. Mindenesetre az üveg, meg a fagyasztás nem egy kategória. Ezen kívül a felvetett problémákon semmit sem javít az, hogy üvegből van-e. És még mindig nem kaptam választ a menetes kérdésre se.
2020. aug. 9. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:
omg
2020. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!