Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka annak ha focizok a...

Mi az oka annak ha focizok a nyakam körül elkezd zsibbadni és elfáradni és ilyen fekete pontokat látok.Valami tanács ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak a terhelést nem bírod,faradsag vagy nem megfelelő erőnlét,

lehet Nem jó a verkeringesed. Lehet érelmeszesedés is.

Carotis fut a nyaknal.

Háziorvos! Kivizsgálás!!!nyakunkon a covid 2.hullama,mielobb keresd fel a háziorvosod ki tudja mi lesz a rendelő intézetekben.

Jobbulast kivanok!

2020. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami gond van a nyaki gerinceddel.A porckorong nyomhatja az az ideget,ami a látás központba megy .Ez orvosi kívizsgálást igényel,és nem elhanyagolandó
2020. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de csak 15 éves vok voltam orvosnál aannyit mondtt csak h gyenge a hátizmom
2020. aug. 10. 21:34
 4/10 A kérdező kommentje:
meg csomoszor ropog a nyakam szinte minden mozdulatnál
2020. aug. 10. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor csinalj izmot a hatadra, nyakadra
2020. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt hogy kell xd,i mean what kind of gyakorlatok
2020. aug. 10. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:
._.
2020. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem lehet csak úgy ész nélkül elkezdeni valamilyen tornát "azt majd jó lesz az" ez szakembert igényel,illene alaposabban kivizsgálni,Én is valamilyen keringési problémára gyanakodnék.Én is 18 vagyok és tönkre ment a nyakam,szívok most miatta rendesen.De valóban idegi alapon is lehet,viszont mindenféleképpen vedd komolyan,beszélgess el szüleiddel és még egyszer menj el orvoshoz,neurológusnak és kardiológusnak kéne kivizsgálni,egy nyaki mr sem ártana.Személy szerint úgy gondolom,hogy valamilyen ér rendellenesség lehet,vagy valamilyen keringési probléma,de lehet semmi extra,nem tudom,éppen ezért menjél el orvoshoz megint.(elég gáz,hogy a háziorvos nem vesz komolyan,de nem meglepő ebben az országban)
2020. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
15 évesen nem is tudom szerintem érelmeszesedés kicsit fura lenne hiszen nem cigizek nem drogozok nem, vagyok dagadt és viszonylag egészségesen eszek ,iszok és sportolok is .Orvos azt mondta hogy csak annyi a bajom hogy hanyag a tartásom és erősitsema a nyakam,de hanyag tartástól nem hiszem hogy ropognia kéne minden egyes mozdulatnál a nyakamnak
2020. aug. 11. 22:43
 10/10 A kérdező kommentje:
háziorvosnál nem voltam ,ez ügyben ortopédiára mentem
2020. aug. 11. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!