Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalatok aktív szenes...

Tapasztalatok aktív szenes korona vírus maszkokról?

Figyelt kérdés

Ilyesmi:

[link]


Ahogy látom cserélhető benne a szűrő. Ezek hogy viszonyulnak a több maszkhoz,meg az FFP2 vagy 3 beosztásokhoz? Használ valaki ilyet?



2020. aug. 11. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mire kellene?

Mert egy átlagos maszk megtesz igazából mindent, amire a hétköznapokban szükség lehet, mondjuk egy boltban, stb.

2020. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföldi utazáshoz, ahol emberek közé kell majd menni, meg repülő. Szerintem saját védelemben is és azért is, hogy ne hozzak hazza vírust, egy jó maszkot kellene használnom majd.
2020. aug. 11. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.

Egy egyszerű orvosi maszk is megteszi. Itt a legfontosabb nem a maszk, hanem a szabályok betartása. (Kézmosás, zsepivel fogni a kilincseket, stb)

De ha nagyon szeretnél ilyen szenes maszkot, nem hiszem, hogy rosszabbul védene. De szerintem nem muszáj.

2020. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Szeretnék mindenképp egy jobb maszkot, mint ez a kék amit most hordok, csak nincs tapasztalatom, tudásom, hogy ez a jobb/praktikusabb vagy pl a 3m ffp3-as maszkja.
2020. aug. 11. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak egy ffp3-ról tudok nyilatkozni, még a békeidőkben vettem csiszoláshoz. Elvileg egyszer használatos,szelepes. Ami ránézésre leginkább megkülönbözteti az ffp2 és gyengébbektől, hogy körben, ahol az archoz ér, puha szilikonszerű anyag van, hogy tökéletesen illeszkedjen, és még az orrnyereg két oldalán se maradjon rés.

Szerintem nagyon is jól gondolod, hogy repülőre jobb maszkot veszel, hiszen a vírusról már a WHO is elismerte, hogy aeroszolosan is terjed, vagyis lebeghet akár órákig a levegőben, pláne egy repülő keringtetett levegőjében létrejöhet akkora a koncentráció, ami fertőzőképes.

2020. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!