Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség ez?

Milyen betegség ez?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy ha állok folyton mozognom kell. Nem tudok le állni a mozgással vagy egy helyben állni mert folyton mozgáskényszerem van. Ha ülök az az érzésem van, hogy a fel kell állnom.Nem tudok feküdni sem kényelmesen. Olyan mintha nyugtalan láb szindrómám lenne csak, hogy nekem az egész testem nyugtalan. Folyton stresszelek, nem tudok semmit csinálni. Se egy filmet megnézni, se olvasni.Sosincs kedvem semmihez. A hasamat tudom kinyomni, mindig be van húzodva, ezért olyan fura érzésem van a hasamnál. Illetve nagyon rosszul alszom. Akár egész éjjel fent tudok lenni és mégsem érzem magam fáradtnak. Délután sem tudok pihenni mert nem tudok elaludni. Kérlek adjatok tanácsot mert nem tudom mi történik velem...

2020. aug. 12. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Krónikus stressztől kialakult szorongás okozhat izommerevséget/nyugtalanságot. Esetleg még hiperaktivitás. Nem idegeskedsz többet mostanában?
2020. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Lehetsèges, hogy Magnèzium hiányod van! Kônnyen kiderithetô, ha elkezded szedni ès megszunnek a tûneteid akkor nyert ûgyed van! Ha nem akkor pedig nyugtalan láb szindrómád van, ennek az oka még pontosan nem ismert, nincsenek rá terápiák, de gyógyszerek igen, amiktôl enyhûlnek a tûnetek. Ha a magnèzium nem segitene, akkor felmerûl a gyanúja valamifèle idegrendszeri elválltozásnak, ami Szakorvosi vizsgálatot igényel! Javaslom addig is: rendszeres mozgást, sètálás, a lábak masszirozása, hideg-meleg váltott vizes zuhany a lábakra javithat az állapoton. Minden jót!
2020. dec. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!