Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ájulok el sokszor?

Miért ájulok el sokszor?

Figyelt kérdés
1-2éve napi szinten elájultam a buszon ha iskolába mentem, jártam vérvételre, de nem mondtak soha újat, csak annyit hogy vérszegény vagyok. Kaptam is gyógyszert, de nem javult a helyzet, aztán feladtam a gyógyszereket es magatol elmult. De viszont azota, ha meleg ido van es reggel megyek pl kormoshoz elajulok hirtelen. Ma is igy tortent, de most egymas utan háromszor is. Elotte mielott elindultam itthonrol valahogy megereztem hogy ez lesz es vegig stresszben voltam, pedig mar regen volt ilyen ajulás. Hat igy is lett, elajultam, de most haromszor is 20percen belul. Iskolaba menet is mindig stresszes voltam, feltem hogy elajulok. Lehet hogy a stressz miatt van es azert van ez mert folyamatosan bebeszelem magamnak?!

2020. aug. 12. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz menj! Azért ez már nem játék.
2020. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha vérszegény vagy, az tud olyan szintre jutni, hogy nem jutsz elég oxigénhez, és elájulsz. Ez általános gyengeséggel is járna, de ha lassan jutsz el idáig, akkor lehet, hogy észre sem veszed, hogy mekkora baj van. Mindenképpen menj orvoshoz, lehetőleg ma, ha valaki el tud kísérni.
2020. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyamatosan fáradtnak érzem magam, ha hirtelen felkelek furán látok, elsötétül minden pár másodpercre.
2020. aug. 12. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van a súlyod, nem vagy túl sovány? Menstruációd rendszeres; nem vérzel nagyon? Hajhullás fokozódását nem tapasztalod, nem vagy nagyon sápadt?
2020. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges itt találgatnunk, menj el a háziorvosodhoz, mondd el a tüneteidet, sok mindne lehet a bagatelltől az egészen komoly gondig.
2020. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!