Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek alkoholista vagyok?

Szerintetek alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

Kb 2 ève napi szinten iszom sört, ès egyèb rövid italt mellè. Alkoholista vagyok? TGK sofőr vagyok, mikor vezetek nem iszom, de amint kiszállok a kamionból már bontom is a sört. Hètvègèn pedig alaposan kirúgok a hámból, másnapos soha nem vagyok, nem undorodom az italtól bármi is legyen.

Segítsetek! Alkoholistának számitok?



2020. aug. 15. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Inkább igen
Inkább nem
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Iszákos vagy, de nem alkoholista.

Innen már könnyű átbillenni, ha már nyugdíjba mész.

A rövidről alapból lemondanék a helyedben.

2020. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Hat valamilyen szinten igen, mivel az ivas beleepult a mindennapjaidba. De ez a mennyiseg nem olyan veszes, szerintem belefer.
2020. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Bizony, pontosan ez számít alkoholizmusnak.
2020. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Egy minimális szinten igen, de ez még a kisebb alkoholizmus. Az a durva alkoholista aki szinte naponta berúg és a kocsmában éli le minden napjait.
2020. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Ez már kemény alkoholizmus.

De próbáld ki hogy holnaptól nem iszol és meg tudod e állni és meddig bírod hogy ne igyál.

Már egy hét mulva választ kapsz magadtól hogy az vagy-e.

Az alkeszt nem az határozza meg hogy mennyit iszik hanem megtudja-e állni hogy ne igyon.

2020. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!