Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a koronavírus...

Szerintetek a koronavírus második fordulója mikor kezdődik (hivatalosan) nálunk? (boltzár, online tanitás, kijárási tilalom.. )

Figyelt kérdés
Környező országokban mindenhol rossz a helyzet. Az országhatárunkat valamiért nem lépi át.. :D

2020. aug. 16. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Remélhetőleg soha, felesleges lenne még jobban tönkretenni az emberek életét egy amúgy nem túl agresszív kórokozó miatt. Még ha ebola lenne...
2020. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Mikor jön az influenza szezon, és nem lehet másképp kiszűrni, hogy mit melyik vírus kapott el.

Kivéve, ha úgy kezelik, mint tavasszal, hogy ha nem voltál Kínában, akkor nem korona.

2020. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Ennyire nem fogják szigorúan kezelni.

a boltrövidítés hülyeségét meg talán főleg nem. Csak tömegeket nem engedik.

2020. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Majd ha szólnak Orbánnak hogy akkor mostantól második hullám. Teljesen mindegy mit mutat a valóság ha a nagyhatalmak azt mondják hogy második hullám van akkor is az lesz ha 0 napi fertőzött lesz.
2020. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Miért vannak olyan idi*ota, elmebeteg emberek mint a kedves IQ bajnok utolsó? Mire alapozod azt, hogy csak kitalálták? Annyira jó csődbe vinni az országot, világot? Vagy hogy gondolod? Annyira unatkoznak Trumpék hogy egy sörrel a kezükben "Hé Pityu, nem akarunk kitalálni valami vírust amivel tönkretehetjük végre a világot?" vagy hogy gondolod ember? Annyira buta selejt lehetsz hogy az elképesztő. Orbánka felkel egyik nap, és aztmondja ma legyen 38 fertőzött, holnapután meg 15? Kedv függő? És szerinted mibe halnak meg az emberek? Bábuk feküdnek esetleg a korházakban, hetekig küzdve a vírussal? KASZKADŐRÖK? Idi*ta. Egy szinten vagy azokkal akik azt hiszik hogy lapos a Föld. Gratulálok!
2020. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nincs közöm a 4-eshez, de azért a véleményem leírom.


A válságból/háborúból/mások nyomorából valakinek mindíg haszna van, ráadásnak nem is kicsi.


Ezenfelül 5-ös mindenki magából indul ki....

2020. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
aham, mindenki magából indul ki. Azaz én indítottam el a vírust, vagy mire célzol? Jó-jó.. Ha te mondod az biztos úgy van. Persze, lehet mondani hogy abból valakinek mindig haszna van, de azt a 'valakit' sosem tudja senki megnevezni. Miért? Mondd meg. Kitörne a harmadik világháború. Kormány jól járna? Nem hiszem. Munkáltatók jól járnának? Persze, kezdhetnék előröl az egészet ha túlélik. Lakosság jól járna? Persze, retteghetnek a pincében. Akkor mondd meg, az ufók járnak jól? Vagy a jegesmedvék? Vagy kire gondolsz?
2020. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Hmm. Nem magamból indulok ki, hanem a te fajtádból, aki olyanokban hisz hogy holnapután lejön az Atyaúristen az égből.
2020. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
7-8 senki nem lehet ennyire tudatlan marha,te biztos hogy trollkodsz!
2020. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Látod, megint nem indokolod meg, csak tudod hogy igazam van és lerendezed annyival hogy marha vagyok.. Én se tudnék mást írni! De már írtam, te nagyon okos vagy, MIÉRT nem írod meg hogy ki jár belőle jól. Írd meg! kiváncsi vagyok. Ezt nekem kéne neked mondanom, ennyire idióta nincs a világon aki ilyen összeesküvés elméletekben hisz, aminek még egy fikarcnyi kis bizonyítéka sincs. Esetleg lapos földbe nem hiszel? Vagy a jézuskában Karácsonykor? Vagy a hüllő emberekben? Bár ez nem is lehet nálad kérdés. Mostmár csak 2 kérdésem van,

Azért vagy ilyen hülye, mert nem jártál iskolába,

vagy az a tipikus fészbúkos nagymama vagy akinek nincs jobb dolga 70 évesen mint konteókat gyártani?

2020. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!