Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felébredtem arra hogy annyira...

Felébredtem arra hogy annyira fáj a nyakam hátsó bal része hogy alíg bírom mozgatni. Felülni is nehezemre esett, visszafeküdni is, a telóm után is alig bírtam nyúlni. Mi ez? Tapasztalatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
Lehet hogy azért mert rosszul feküdtem? Kb hány napot tartott nektek ez a fájás? Azért kérdem mert négy nap múlva megyek vakációzni és nem szeretném hogy fájdalom kísérjem oda is. :(

2020. aug. 17. 05:16
 1/7 anonim válasza:
76%
Ideje lesz gerinctornát elkezdened. Ez már elő fog jönni. Most hagyd hogy kimenjen a fájdalom és feszesség. Majd ha megszűnik a fájdalom gerinctornával kezdj.
2020. aug. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gerinctornát rendszeresen csináltam felügyelet alatt, mivel van egy kis gerincferdülésem. A karantén után nem csináltam többet, de el fogom kezdeni pár héten belül amint lehetséges felügyelet alatt.
2020. aug. 17. 06:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint mióta tart a karantén nem tornáztam*
2020. aug. 17. 06:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfeküdted, most legjobb lenne valamilyen izomlazító krémmel, sport, vagy reuma krémmel bedörzsölni és majd óvatosan elkezdeni a nyaktornát.
2020. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te jó ég, most vettem észre hogy a bal oldali kulccsontom nem látszik! Vagy a jobb oldali áll ki nagyon! Ugye ez normális ilyenkor? Légyszi nyugtassatok meg, mert sosem volt még ilyenem és félek hogy valami komoly!
2020. aug. 17. 08:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj, kend be, meg kell masszírozni, fejed fordítsd felváltva jobb, balra nézz oldalra, 1-2 nap és elmúlik egy ilyen elfekvés, mással is előfordul, most ne nézegesd magad.
2020. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, bekentem, masszíroztam, most már tudom mozgatni a fejemet is elég jól, néha még fáj ha jobbra nézek, és a kulccsontom is helyre jött. Megnyugodtam, csak soha nem volt még ilyenem, ezért pánikoltam be. Olyan már volt hogy meghúzódott az egyik izmom és a jobb vállam annyira lent volt hogy szörnyű volt rámnézni, de azt nem is éreztem.
2020. aug. 17. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!