Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Illetlenség lenne?

Illetlenség lenne?

Figyelt kérdés

Apukám daganatos beteg, kórházba került nemrég. Sokat aggódok érte, már napok óta, mindig csak rá gondolok. Az se teljesen egyértelmű nekem, hogy mi baja, hogy mennyire jön helyre, tegnap műtötték meg váratlanul de vannak dolgok amik aggasztanak. Nagyon bízom a gyógyulásában, 23 éves vagyok és elképzelhetetlen az élet nélküle. Napok óta kórházban van és azóta csak rá tudok gondolni.

Bízom benne, hogy az orvosok odafigyelnek rá de elgondolkodtam valamin. Ismerek egy orvost akinek kifejezetten apukám betegsége a kutatási területe. Onnan ismerem, hogy egy gimnáziumba jártunk, bár nem akkor járt oda amikor én de tudom, hogy oda járt, illetve anyukám is ismeri és az előadásainak a reklámjait is láttam már, el is akartam menni de nem jött össze. Igazából miután anyukám mesélt róla párszor, azóta tudom pontosan, hogy mivel foglalkozik.

Szerintetek illetlenség lenne írnom neki, hogy lehetne-e egy kérdésem, elmondani honnan ismerem és nagyjából leírni neki apukám helyzetét és ha van kérdésem, rákérdezni?

Még sosem aggódtam ennyire apukámért, máskor sokkal jobb állapotban volt. Bízom benne, hogy meggyógyul de aggódom.

Az orvosokkal is szoktam beszélni természetesen de nem mindenre kaptam egyértelmű választ.



2020. aug. 18. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldtem privát.
2020. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyáltalán nem lenne illetlenség, nyugodtan vedd fel vele a kapcsolatot hiszen apukád élete múlhat ezen. A alap egészségügy ami a kórházakban van, katasztrofális. Kitartást, egyébként az egyik legnagyobb félelmem az amilyen helyzetben vagy és is nagyon féltem a szüleimet.. én ezt lehet nem bírnám.

Még egyszer kitartást.

24/L

2020. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A klinikán van egy nagyon jó professzor aki már korábban kezelte apukámat, vele is szívesen beszélnék, akartam is de sajnos szabadságon van szeptemberig így csak a titkárnőjével beszélhettem.
2020. aug. 18. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én apukám is daganatos 😭 Róla két hete derült ki, és még csak egyik vizsgálatról küldik a másikra, nem adtak neki semmit. Én meg is ölném magam, ha elveszíteném 😭

Imádkozok a tiédért is!

2020. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki nyugodtan!
2020. aug. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!