Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet nagyobb baj a hógyaghuru...

Lehet nagyobb baj a hógyaghurutból?

Figyelt kérdés
Vasárnap éjszaka kezdődött, hétfőn elmentem orvoshoz, aki beutalót adott vizelet vizsgálatra. Mivel reggeli első vizelet kell, ma (kedd) tudtam leadni, s kiderült ma nincs a háziorvos, hogy visszamenjek az eredménnyel. Holnap remélhetőleg már felír valamit. De attól félek addig vesemedence vagy hugycsőgyulladás vagy fene tudja mi lesz... Van erre esély vagy ez hetek alatt alakul ki? Amúgy tőzegáfonyát/teát is iszok meg grapefruit cseppet más ötletem nincs... Köszi, ha elolvastad és válaszolsz. :)

2020. aug. 18. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi azt azért éreznéd. A vesemedence gyulladás az fáj. De ha aggódsz másik orvoshoz is mehetsz a lelettel. Ha holnap se sikerül addig telefonalj amíg valaki felhőbe felír neked egy monural granulatumot. Az nagyon jó gyógyszer. Ünnepekre ne maradj így. Vagy hívd fel az urológiát rebegd el a telefonban mi áll a leleten. Gondolom e coli fertőzés. És felhőbe felírják még ma a gyógyszert.
2020. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És legközelebb ne a háziorvoshoz menj hanem az urologiára. Nem kell beutaló és ott rögtön nézik a vizeletet nem kell első reggeli és uht is csinálnak. Szóval gyorsabb alaposabb az ellátás.
2020. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tea meg a csepp már ilyenkor kevés. :) inkább melegvizes zuhany ami enyhítheti a tüneteidet amíg lesz gyógyszer. Ne ess pánikba. Én már vért pisiltem és még éltem másnap is mikor eljutottam az orvoshoz. :)
2020. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Tünetem annyi, hogy pisilés végén szúr picit.

Mindenképp bemegyek a dokihoz holnap, ha mégis lenne valami gáz és nem ír fel semmit, akkor ügyelet, ott biztos kapok valamit. Monural egy éjszaka alatt meggyógyított múltkor.

2020. aug. 18. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen gyakori akkor irass fel mondjárt kettőt hogy legközelebb ne kell jen futkosni. Ha csak annyi a tünet nem lesz baj holnapig
2020. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nolicint írtak fel, 10 napig kell szednem. Elvileg ez kiírtjs majd a bacikat. De egy ultrahangra is beutaltak... :/ Köszi a válaszokat.
2020. aug. 19. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!