Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ijeszto kemeny izomgorc...

Nagyon ijeszto kemeny izomgorcs haspres vagy hasonlo mozdulatsor utan spontan a szivem alatt kozvetlen a dordaknal,kitapinthato izomgorcs keletkezik ami par mpig remesen ijeszto szivzsibbadasszeru erzest okoz,mitol?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
most is haspres alatt jott elo,de a multkor spontan ultem a kanepen felemeltem a bal combom es akkor is jelentkezett,ki lehet tapintani egz izomgorcs ,dudor es pont a szivem alatt a bordak kozt jelenik meg.Rendszeresen elofordul,tobb mpig tart es ez alatt az udo alatt nem zudsz nem halalosan bepanikolni,olyan intenziv gorcsos zsibbadast okoz a szivednel kozvetlen.A szivem persze nem zsibbad le de maga az erzes ahogy jozvetlen felelette/mellette az izom osszerandul rettenetesen ijeszto.Az az erzesed hogz szivroham.
2020. aug. 18. 17:24
 2/5 A kérdező kommentje:
Az irasert elnezest kerek,epp leedzek meg parat kimeloben,de nagyon megijedtem.Nagyon ijeszto nincs olyan ember aki ne panikolna be
2020. aug. 18. 17:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor volt mar ilyen az elmult fel evben,par mpig tart utana elmulik,volt zota ekgm azzzl nincs baj.Nem sziv eredetu
2020. aug. 18. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha a háziorvoshoz mennél, és mondanád el neki, aztán kiderul hogy van e jelentősége, bár szerintem nincs.
2020. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Testepito ismerosom szerint sima hasizom gorcs,de miert mindig csak az ?
2020. aug. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!