Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta vitaminkészítményt...

Mióta vitaminkészítményt szedek a számban érdekes íz van. Mi okozhatja ezt konkrétan? Hagyjam abba a szedését?

Figyelt kérdés

Olyan íz van tőle a számban egész nap, mintha egy ízesítetken kalciumpezsgőtablettàt rágtam volna szét, pedig ez csak egy tabletta, amit szétràgàs nélkül veszek be. Tök mindegy mit eszek rà néha előjön ez az íz teljesen hirtelen, és el is tűnik. Ma nem vettem be ilyen kapszulát, és nem is éreztem, szóval biztos attól van. Hagyjam abba a szedését? Valakinek volt már hasonló tapasztalata?

Ami a kapszulában van: C vitamint, cink, vitamin D3, szelén.


2020. aug. 20. 04:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen készítmény van, keress másikat.
2020. aug. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a szelén ízét érzed, biztos hogy szükséged van ennyi vitamin kiegészítésre?
2020. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szinte egész évben különböző vitaminokat szedtem, mert múlt évben olyan helyen voltam félévig, ahol kb a semmin éltem, szenny kajàkon, és semmilyenféle vitamin bevitelre nem volt lehetőségem, és ezt kezdtem el pótolni normális étrenddel, és vitaminokkal. A körmömön fehér foltok jelentek meg, de a vitaminok hatásàra már szebbek azok is. Lehet le kéne állnom egy ideig a vitaminokkal?
2020. aug. 20. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, időnként muszáj szünetet tartani, és érdemes elmenni egy vérképet csináltatni és csak olyan vitamint szedni amiből hiányod van, a többit pótolhatod megfelelő, vegyes táplálkozással. Jobb mint a szintetikus.
2020. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor tartok egy kis szünetet. A táplálkozásra pedig eddig is igyekeztem figyelni, de megpróbálok még jobban.
2020. aug. 20. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!