Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! ?

Valaki segítsen! ?

Figyelt kérdés

Aki hasonló cipőben jár mint én kérlek segíts.

Szóval a lényeg, hogy be van dugulva az orrom, ez nem olyan hogy most egyszer bedugult és másnap már nincs is.

Már évek óta tart a lényege az, hogy, nem tudom kijni erzem, hogy bent van a trutyi, de nem jön ki, van olyan amikor egyszerűen totál bedugul, és van amikor teljesen kijön, de ez nagyon ritka. Szinte egész nap ezzel b@szakszom minden zsebem tele zsepivel...

Használok egy úgy nevezett libalatort, ami kis mennyiségű sót fúj a levegőbe, ez kicsit segített, csinaltattam allergia vizsgálatot negatív lett, csináltam étel allergia vizsgálatot is ez is negatív lett. Az orvos felírt egy orr sprayt, ami kicsit segített de nem hiszem hogy az a megoldás.

Én még azt vettem észre, hogy a tejtol jobban bedugul (pedig az étel alergia teszt nem jelezte ki) a csípős, erős kajaktol pedig jobb lesz.

Kérlek valaki segítsen már nagyon elegem van belőle...

Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. aug. 21. 11:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Menny el orvoshoz, ha jól tudom megkéne nézni a orrmaduládat.
2020. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


A legjobb megoldás ha felkeresel egy fül-orr gégész szakrendelést.

Beutaló nélkül lehet menni. Telefonon kérj előtte időpontot!

2020. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Valószínűleg az lehet igen régen ki akarták szedni csak pont lebetegedtem a műtét napjára de ez már nagyon regen vot

2020. aug. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!