Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vanish szappan kerult a...

Vanish szappan kerult a kisgyermekem szemebe!!!!!Nemtudtam hogy vanish es beletlen belemosta a szemebe a kislanyom!!!MIT csinaljak?

Figyelt kérdés

Mamaeknal vagyunk, eloszor egy tal piszkos kutya vizzel mosta meg as arcat a gyerek.Belemosta a szemebe, majd engedtem kadba vizet a kislanyomnak es a kad mellett voltak szappanok, elkezdett vele jatszani a kislanyom.Kikellett mennem torolkozoert es fogta magat es hirtelen belemosta a szemebe, nem ijedtem meg annyira mert AZT hittem sima szappan kimossuk, erre meg az ott elo ocsem megszolal hogy az Vanish szappan, anyank azzal furdik...

Elkezdtem a gyerekkel egyutt sikitani es kimostam a szemebol hideg vizzel, de rettenetesen csipte neki, most egy fel ora telt el azota.

Rettenetesen ideges vagyok, MIT csinaljak, jol lat a gyerek de aggodom.Ugye nem lesz semi baj?


2020. aug. 24. 18:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Elkepzelni semi tudtam anyank olyan debil hogy vanish szappannal furdik.

A kislanyom 2 eves.

2020. aug. 24. 18:35
 2/6 A kérdező kommentje:
Geraniol, citronellol illetve limonene es 30 szazalek szappan van benne.
2020. aug. 24. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A dobozára rá van írva elvileg, mit csinálj, ha szembe kerül
2020. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az van rajta a netes info szerint hogy szembe ne keruljon ha megis mossa ki bo vizzel.

Nem is tudom melyik as ijesztobb a piszkos kutyaviz vagy az utana tortent kelletlen es veletlen eros"fertotlenites"

2020. aug. 24. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Sikítsál még jobban , az sokat segít.!
2020. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elso reakciom az lett volna, hogy barmennyire sir, a nyitott szemebe langyos vizet zuhanyozzak, folyassak. Ha valami, az kimossa.

Ha voros lenne es uvolt, ugyis azonnal orvoshoz. Szerintem csak csip, de en ilyen korulmenyek kozt nem engednem szabadon csaszkalni.

2020. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!