Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásokat szeretnék teafaol...

Pattanásokat szeretnék teafaolajjal kezelni. Többen mondták, hogy higitatlanul használják, de nekem ég tőle a bőröm. Napraforgóolajjal lehet higítani?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak oliva, vagy ilyen extra olajakat olvasok.
2020. aug. 25. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte akármivel lehet. Ha hasznalsz arckrémet, abba is belekeverheted. Sőt, vízzel is hígíthatod egy kicsit, bár szerintem úgy kevésbé szívódik fel. Arckremet javaslok.
2020. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2020. aug. 25. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve ne keverd olajba, mert az még jobban eltömítheti a pórusokat. Ahogy az 1es írja, arckrém teljesen jó. És nem ajánlott amúgy töményen használni, irritációt okoz, de akár kikezdheti úgy a bőrt, hogy maradandó nyomot hagy rajta.
2020. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi szépen!

Pár hete kérdeztem itt, csak egy másik kategóriában már hogy mivel higítsam, és nem túl kedves stilusban kb nekemestek, hogy minek, semmi bajom nem lesz a higitatlantól. Hát én lemostam már, de azóta se jó.... az arckrémnél az egész tégelybe tesztek, hogy szét tudjon oszlani?

2020. aug. 25. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok a habzó szájú okos itt, és tudod, mindig a buták a magabiztosak. Mindig nézz utána az infóknak google-ön keresztül is, az a biztos.

Én úgy csináltam, hogy egy külön kis kupába kevertem ki valamennyit az arckrémből plusz teafaolajból, hogy ha már nem kell, akkor ne csesszem el rá az egész arckrémet. És persze, keverd jól el. A legjobb olyan krém, amiben nincs semmi extra cucc (főleg parfüm meg ilyesmi ne), mindig nézd meg INCI-t. Én kevertem már körömvirágkrémhez is, az is jó.

3as voltam.

2020. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 babyboom567 ***** válasza:

farmasinak van kifejezetten teafás készítménye,nézz utána.

[link]


Meg még kipróbálhatod a lifcare cigagélt, ez a férjem bőrével csodát tett

[link]

2020. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget-javaslatokat! :)
2020. aug. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!