Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha fogyni, formálódni...

Hogyha fogyni, formálódni szeretnék és itthon csinálok felüléseket, az elég hozzá? Mondjuk napi 1-2 óra?

Figyelt kérdés

Nem mondanám se "sürgősnek", se olyan halál fontosnak. Erősödnöm kell, majd kondiba fogok járni költözést követően, viszont szeretnék addig fogyni egy keveset, pár kilót. Átlagban, ha a fent írtat ismételném, mennyi eséllyel tudnék fogyni mennyit, mennyi idő alatt?

Az étrend az mégegy kérdéses dolog, hogy mit, mennyit, hogyan enni (sosem számoltam olyanokat, mint kalória és társai).


Szóval nekem most így minden új és ismeretlen és kell egy kis "fejmosás" :D

19F


Ja még annyi, hogy hasról, mellkasról kellene leadni főleg.


2020. aug. 25. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogyni felülésektől konkrétan semmit nem fogsz. A fogyáshoz diéta kell elsősorban, mozgásformák közül kardió meg mondjuk súlyzós edzés.

Iszonyú mennyiségű oldal van, ami ezzel foglalkozik, jobban jársz, ha rákeresel a részletekre. Több értelme van, mint itt kérdezgetni.

Annyi még, hogy tökmindegy, HONNAN akarsz fogyni. Fogyni tudsz. Hogy honnan jön le döntő többségben, az meg genetika inkább. Ha csak ott lenne rajtad zsír ahonnan fogyni akarsz és egyébként meg egy agár vagy, akkor nyilván onnan fogsz fogyni kizárásos alapon. Célirányosan onnan viszont nem tudsz.

2020. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána a dolgoknak előbb. Amúgy nem rossz ötlet az effajta "alapozás", de nem feltétlen úgy működik, ahogy te elképzeled.


A felülések helyett csinálj hasprést, ha nem akarod hazavágni a gerinced.

2020. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Eddig nem igazán edzettem csak tanultam, aztán térd"műtétem" volt, majd jött a Covid, szóval hiába kezdtem bele a kondizásba, 4-5 alkalomnál többet nem igen tudtam menni :D Köszi a segítséget

2020. aug. 25. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
1 órát biztos nem fogsz te felüléseket csinálni. Sőt más se nagyon.
2020. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!