Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék alacsonyabb?

Hogyan lehetnék alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Lehetnék valahogy alacsonyabb? Ha igen akkor hogyan? Mondjuk 10-15 centivel? Van erre valami műtét vagy hasonló?

2020. aug. 25. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
amputálás
2020. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyéb opció? :D
2020. aug. 25. 23:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj már! Nem vagy túl magas, hidd el.
2020. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem baj én azért még szeretnék valahogy alacsonyabb lenni. Legalább 10 centivel.
2020. aug. 25. 23:25
 5/14 anonim ***** válasza:
így jártál
2020. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nem kívánságműsor, így kell elfogadnod magad ahogy vagy. Kínába, kóreába képesek azért olyan műtétet elvégeztetni, amivel tudnak pár centit toldani a lábszárcsontjukban. Lábszár rövidítő műtétről még nem hallottam, de ha lenne is, olyan országban volna, ahol fejlettebb az orvostudomány. Meg persze neked kellene fizetni zsebből a több 10 millió ft-ot. Vajon megérné neked?
2020. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogyha van ilyen akkor igen megérné.
2020. aug. 25. 23:36
 8/14 anonim ***** válasza:
2020. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hm... Lefejezés?

Amúgy, mint ahogyan a lábszártoldást megcsinálják műtéttel, szerintem megoldható lenne az is, hogy kifűrészelnek belőle egy darabot, de normális doki nem vállalna el ilyet, és rengeteg kockázata lenne, meg utána is csak a baj lenne vele. A magasítóműtétet is nem véletlen, hogy csak ázsiában végzik, ahol sok olyan dolgot megcsinálnak, amit épeszű, felelősségteljes orvos nem vállalna.

Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen műtét után nem is lenne arányos a tested, mert az alsó lábszárad 10 centivel rövidebb lenne.


Miért lenne jobb, ha alacsonyabb lennél? Mi miatt szeretnél leginkább az lenni? Mitől lenne szerinted másabb az életed?

2020. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem értem miért váltott ki ekkora felháborodást a kérdésem. Ha valaki magasabb szeretne lenni vagy nagyobb melleket akar vagy azt szeretné hogy nagyobb legyen a farka vagy hogy kisebb legyen a melle az tök rendben van én meg úgy le vagyok támadva mintha azt kérdeztem volna hogy kell valakit megölni.
2020. aug. 26. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!