Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már hetekig gipszelt...

Voltatok már hetekig gipszelt lábbal? Ti is nehezen viseltétek?

Figyelt kérdés
vagy csak én vagyok ilyen türelmetlen meg nyafogós fiú létemre? Még csak két hete van, de már a falat kaparnám tőle. És pont nyáron kellett összehoznom! Legalább télen tört volna el a lábam, akkor nem lenne ez a meleg!
2010. aug. 5. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem április közepétől másuk végéig volt gipszben a lábam.nem a legjobb meg a legkényelmesebb de muszáj.nálam fejben dőlt el minden,bebeszéltem magamnak hogy nem fog viszketni,kibírom és nem viszketett.ne mozogj ha nem muszáj!nekem a fürdés volt macerás de megoldottam!viszont arra készülj hogy ezek után előfordulhat hogy meg fogod érezni a lábadban az időjárás változást!nekem azóta ez van!kitartást!
2010. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom én is bebeszélni magamnak!
2010. aug. 5. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is gipszben van a lábam :/ Én is nagyon utálom ráadásul fekvő gipsz tehát nem léphetek rá... Így csak egy lábon ugrálgatok össze vissza...

Kitartás... próbáld pozitívan nézni a dolgokat fogd fel úgy hogy de jó már 2 hét lement belőle ami kb. fél hónap. Az előttem válaszolónak nagyon igaza van el kell dönteni fejben és akkor menni fog!!

Sok sikert és gyógyulj meg :)

2010. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok. és a trombózis elleni injekciót hogy viselitek?én majdnem 2 hónapig kaptam naponta hasfalba...
2010. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Huhh, először tisztára kivert a víz, hogy a hasamba kell adni, de most abba már belejöttem. Már amennyire ezt meg lehet szokni. Végülis igazából nem fáj különösebben, csak undorodom tőle, hogy a hasamat szurkálom. :S

Meg már lilul szépen.

2010. aug. 8. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem apum adta be mert én nem tudtam megszúrni magamat.egyszer nekem is nagyon csúnyán belilult, és akkor fájt nagyon amikor légbuborék is volt a tűben
2010. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajna muszáj. Egyik haverom egy hasi műtét után nem adta be magának otthon a szurikat és tüdőembóliát kapott, majdnem meghalt. Szóval nem vicc.
2010. aug. 10. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Nekem is első alkalmakkor iszonyú volt de mostmár mikor kapom azt hajtogatom magamban hogy a gyógyulásért megteszem és így sokkal jobb :)
2010. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Legalább télen tört volna el a lábam, akkor nem lenne ez a meleg!"


Ne izgasd magad emiatt, nekem egyszer február-márciusban volt begipszelve és majd lefagyott a lábam az utcán. Az sem jobb. Jobbulást!

2010. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!