Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok a fiatalok akik koplalnak...

Azok a fiatalok akik koplalnak, hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a szülők nem basztatnak, hogy egyetek? Én nyaranta napi 1-2 eszek, keveset mert nem vagyok éhes, de anyám állandóan rámszól, hogy egyek. Pedig 18 vagyok. Állandóan vitatkozik, ha nem eszek. Volt egy időszak amikor kihagytam az ebédet, és az lett a vége, hogy videó hívásba kellett lennem még megeszem.

Rátok nem szólnak a szüleitek?


2020. aug. 26. 19:40
 1/1 Metionin ***** válasza:
100%
Én nem koplaltam soha de egyik balettos társam igen még kistini korunkban. Otthon úgy tudták, hogy a menzán eszik, reggelire meg vesz magának péksütit amit persze nem vett meg. Otthon vacsorára evett minimálisat, hétvégén meg valahogy kibekkelte, egyszer láttam hogy a nagymama által velem küldött ebédet a kutyával etette meg gyorsan amíg a szülei nem látták. Aztán persze kiájult edzéseken és lebukott. Szóval megoldják, találékonyak. Hazudnak hogy valahol ettek vagy odaadják a kaját másnak. Bár az is igaz, hogy sokuknak a szülei sem ilyen aggódósak, vagy állandóan dolgoznak vagy valami másért nem figyelnek rájuk. Egyik osztálytársam koplalására is csak tátotta a száját az anyja amikor az iskolaorvos behívta, hogy ő nem tudott róla, honnan is tudna ha sosincs otthon. Másik osztálytársamnál meg az anyjával együtt koplaltak, együtt szedték a fogyitablettát, aztán egyszer csak úgy néztek ki mint 2 kísértet, ott meg az apa nem tudom hol volt ez idő alatt.
2020. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!