Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyar tényleg túlsúlyos nemzet?

Magyar tényleg túlsúlyos nemzet?

Figyelt kérdés

Ez vicc vagy komolyan a világon 4. legelhízottab emberek vagyunk???


[link]



2020. aug. 30. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ezek a statisztikák, bár én ezt az utcán nem látom.
2020. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

és ha igen?

nem a többi országhoz képest kell mérni magunkat

2020. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
A statisztika ezt mutatja, bár ahogy a mai fiatalokat elnézem, hamarosan megfordul ez a dolog, mert most pont az a menő, hogy ha minél vékonyabb valaki. Boltokban is a slim fit minden, szóval én nem igazán értem ezt, de mindegy...
2020. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami. Ha csak megnézed az osztálytársaidat, magadat, családodat, munkatársaidat, hány olyan van akin nincs felesleg?
2020. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Igaz.a magyarok táplálkozása itt a probléma(húst hússal)

Amugy az alkohol se segít


Ja és a testmozgást se nagyon csípik a magyarok

2020. aug. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit le vagy maradva a cikkek olvasásával kérdező :)

Egyébként stimmel, 40 felett már csak nagyítóval találni normális súlyút. A nők elengedik magukat, a férfiak meg azt hiszik az a jó, ha 3 jegyű.

2020. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok bunkó lenni, de néhány válaszoló szépen be is mutatja, hogy miért annyira dagadt az átlag magyar (a statisztikát egyébként elhiszem):


Az egyik leír egy orbitális baromságot: "húst hússal a probléma". Aki nem ért egy témához, mi bánatért okoskodik? Szerintem a finomított szénhidrátokra a gondoltál. A többiek meg fel is pontozzák:D


magyarok kb. 80% teljesen h_lye táplálkozás témában. A testmozgás hiánya az stimmel, csak e téren is elég nagy sötétség van a fejekben:


70-80%ban táplálkozáson múlik, és csak 20-30%ban mozgáson. nem véletlenül van annyi dagadt futó.


a másik géniusz meg a 2-es: hát kifogáskeresésben mellébeszélésben viszont világbajnokok a magyarok, csak a gondolkodás, tájékozódás megy rohadt nehezen.

2020. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hús hússal?

Egyik sem hizlal!


A szénhidrát hizlal. Meg mellé a zsír.

Vagy hús irdatlan sok zsírral.

2022. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!