Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért köhög és köszörüli...

Miért köhög és köszörüli folyton a torkát az anyukám?

Figyelt kérdés

Éjjel nappal. Most is hazaértem a suliból, végre pihenhetnék, de nem tudok, mert folyamatosan köhög. Amikor meg nem köhög, kb fél órája folyton a torkát köszörüli, mint amikor félrenyeljük a vizet és ott van az a furcsa érzés a torkunkban.

Annyira idegesít, hogy a gondolatomat sem hallom! az ajtóm csukva van, de még úgy is hallani!


Neeem, nem koronás, már 10-15 éve ez megy nála. Nem dohányzik, nem asztmás. Éjjel 1-2ig nem tudok elaludni, mert anyám borzalmasan köhög.

Most is. kib*szottul idegesítő, ahogy folyton a torkát köszörülgeti. 10- másodpercenként.


Mi baja lehet?


2020. szept. 1. 13:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
ez egy tikk nála
2020. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás valamire.
2020. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos stresszt átélő rokonnál láttam ugyanilyet. Anyádnak az életlében volt valami nagyon-nagyon nehéz időszak?
2020. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Durva reflux is csinálhat ilyet. Egy szem tablettától vége lenne, de anyád jobb szeret köhögni ezek szerint...
2020. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Háát nem tudom... De van, hogy így rá jön és akkor 2-3 óráig ez megy.

Nagyon sajnálom, biztos nagyon szar lehet neki.. az csak másodlagos, hogy engem kikészít. erről meg én nem tehetek.

2020. szept. 1. 13:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez kimondottan reflux!
2020. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vagy ideg alapú (tik), vagy reflux.
2020. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4-es, az csak a képzeletben él hogy egy szem tablettától vége lesz. Nekem még a hónapokig szedett nagy dózisú gyógyszerezés sem segített, ugyanezzel szenvedek. Ne tudjátok meg milyen rossz. Igen, engem is rohadtul bánt, és pluszba még az is hogy mennyire zavaró lehet másoknak. :(
2020. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Valóban, egy szem gyógyszer nem segít.!Én már 5 éve szedem az Esomeprasolt, de így is oda kell figyelni, hogy mit eszem - iszom. Nálam köhögés és nyák a torokban, ez csinál kellemetlen irritációt. Sok vizet iszom és legerősebb rágót rágom.
2020. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Anyám is ezt mondta... semmi nem segít. ma elmondása szerint kb 20 éve kezdődött, azóta ha nevet köhög, ha sír köhög, ha levegőt vesz köhög. legkisebb irritációtól is köhög. meg úgy kb a semmitől. nincs egy olyan fél óra, hogy ne köhögne.
2020. szept. 1. 20:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!