Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv A piros Austin az erős...

Üdv A piros Austin az erős vagy gyenge ciginek számít? A cigarettát menyi idő múlva dolgoza fel a szervezett?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem dolgozza fel a szervezet.

Méreganyagokat juttatsz a szervezetedbe, ezeket feldolgozni nem tudja.

Esetleg arról beszélhetünk, hogy mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből, ha végleg lerakod a cigit.


Mielőtt kapnám a sok pirosat, elmondom hogy régóta (20+ éve) dohányzom, tisztában vagyok a kockázatokkal, de nem egyszerű letenni.

Szerintem ettől nagyobb függőséget csak a kábítószer, és az alkohol tud okozni.

Úgyhogy ne állj bele.

2020. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom de 2 hete már rá függtem még van vissza út?
2020. szept. 1. 18:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Szégyelem magam 15 éves vagyok és cigizek. Sajnos a haverom rá szoktatott.
2020. szept. 1. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Te még nem szoktál rá, csak unalomból meg menőségből szívod.

Jobb ha abba hagyod amíg nem késő.

Én is sok évig bagóztam és muszály volt letenni mert már úgy éreztem hogy megöl.

2020. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

2 hete ráfüggtél meg a haverod szoktatott rá? Ezt hogy kell elképzelni? Lekötözött egy székbe és a szádba nyomta az égő cigit? Ne nevettess már.

Sosem ürül ki a szervezetedből. A kátrány zárványok formájában letakódik a tüdőben. Minél több ideig bagózol annal nagyobb ah esélyed hogy beteg leszel. Nem mellesleg rohadt drága a cigi. Minden hónapban 30ezret erre óhajtasz költeni életed végéig? Értelme semmi csak büdös, és megbetegít. Most még nemet mondhatsz de ahogy telnek a napok egyre nehezebb lesz. Ciki a cigi.

2020. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 markilles válasza:
Azóta már 16 éves az alanyunk. 😀 Vajon láncdohányos még az erőszakos haverja miatt, vagy már sikerült leszoknia?
2021. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm az érdeklődést nem dohányzom elfogyott a pénz,megjött az eszem .
2021. nov. 4. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!