Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányat fingotok egy nap? És...

Hányat fingotok egy nap? És hogyan oldjátok meg diszkréten? Suliban/munkahelyen/otthon?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
5-10/óra
2020. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kimegyek a wc-re, vagy elvonulok olyan helyre, ahol éppen nincs senki. Egyébként lehet, hogy nem teljesen jó az emésztésem, de azért hagytam abba esténként a csoportos jógára történő járást, mert abban az időpontban már elkezdtem jócskán emészteni az egész nap megevett dolgokat és a nyakatekert gyakorlatokat nagyon nehéz volt úgy csinálni, hogy ne legyen hangja. :)

Egyes hanghatásokból kiindulva másoknak is lehetett hasonló gondjuk. :D

2020. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoktam számolni. Ha olyan helyen vagyok, ahol szabadon lehet, akkor próbálok a lehető leghangosabbat durrogtatni. Más helyeken sunyi galambokat röptetek.
2020. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom megadni, mert bár a nappali szám meglenne, a feleségem kijelentette, hogy ő bizony nem fog egész éjjel azért virrasztani, hogy az éjjelieket is megszámolja valaki.
2020. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyanokat lövök amiktől még magam is beleszédülök néha. Most pl ilyen rothadt tojásos káposztás koncentrárumokat tolok 10 percenként, áhh..kegyetlen. Ahogy egy nagy ember mondta anno "Az a tömény púzás". :)
2020. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az étkezésemtől függ, van amikor semmit, van amikor többet. Közösségben nem engedem el, kimegyek a WC-re, otthon másik szobába, helyiségbe, nem a családom orra alá.
2020. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!