Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megcsípett a darázs, mit tegyek?

Megcsípett a darázs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt megcsípett egy darázs, legalább is szerintem. Nem láttam, h milyen állat lehetett az, csak odanyúltam a kezemhez és éreztem h elrepül valami, utána meg belenyilal a fájdalom az alkaromba :S


Most kb olyan 10 cm átmérőjű a csípés, forró, kemény, lüktet és fel van dagadva...


Most elmentem a gyógyszertárba, vettem fenistilt, beraktam a hűtőbe h jó hideg legyen... Mit tegyek a csípésre? Ecetes borogatás? Fenistil? Cinkrázó?? Vagy menjek el a kórházba és keverjenek vlami speckó krémet???


Szerintem allergiás vagyok a csípésre!



Itt szenvedek és mindjárt sírva fakadok, úgy fáj! :@ :'''(



#Daràzs
2020. szept. 2. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tegnapelőtt csípett meg, és nincs semmi kiütésed, vagy egyéb allergiás reakciód, akkor tuti nem allergia.

A dagadás és fájdalom vele jár, ha nem enyhül, vagy nem tudod elviselni, akkor nézesd meg dokival mindenképp.

2020. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ecetes borogatás jó, fél vöröshagymát is tehetsz rá. Hidegvizes borogatás.

Google keresőben írd be, biztos még találsz tippeket.

2020. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most meg bejött meg egy mit tegyek hogy ne csípjen meg? Ha mozdulatlan vagyok akkor nem csíp meg.
2020. szept. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!