Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korulbelul negy honapja van...

Korulbelul negy honapja van orr piercingem lovettem es a mai napig faj begyullad mikor kiveszem is nagyon faj tisztitom de ugyanugy faj mitol lehet? Nem akarom h ossze forrjon Tudnatok valami hazi praktikat? Vagy a gyogyszertarba kerdezzem meg?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
De minek veszed ki? Tilos kivenni, amig teljesen be nem gyogyul. Tisztitani, forgatni ugy is lehet, hogy bent van. Valoszinuleg ezert gyulladt meg mindig, mert piszkalod. Kezzel ne nyulj hozza soha, fultisztitopalcikaval es valami olyan fertotlenitovel kenegesd kivul-belul, amit ajanlottak a szalonban. Nekem pluszban meg az segitett, hogy almaecettel kezeltem napi hatszor, ettol mult el a vadhus is, ami oda nott.
2020. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már négy hónapja fáj, akkor nem ártana sebészeten megnézetni, mielőtt nagyobb bajt okoz, az orron levő sebek nagyon veszélyesek, agyra is rámehet a gyulladás.
2020. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az lehetseges hogy azert faj meg mert porcba lotte egy licsit lentebb van a piercing az orromba
2020. szept. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!