Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cipő okozta vízhólyagot...

Cipő okozta vízhólyagot hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Rendeltem online egy cipőt, ami túl kicsit mint kiderült, és az első hordás után (iskolába mentem meg haza) egy hatalmas vízhólyag nőtt a sarkamon. Kenegettem, kiszúrtam stb. de mivel nem tudok most iskola miatt nem cipőt hordani eléggé meg vagyok lőve, mivel akármilyen cipőt (sportcipő, futócipő is) már irritálja a vízhólyagot, és mindig újra termelődik. Valaki tudna segíteni, hogy minél gyorsabban begyógyuljon? Most hétvégén pihentetem, de hétfőn már el kell sétálnom suliba..

2020. szept. 5. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem szabad kiszúrni. Ha kicsi a cipő, ne hordd, mert eldeformálódik a lábad. Amúgy meg ragaszd le a sarkad jó vastagon, van erre speciális ragasztó is a DM-ben, Rossmann-ban.
2020. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ragtapasz.

máskor ne szúrd ki, hagyd, hogy magától fakadjon ki

és a cipőd belsejébe is tehetsz ragtapaszt, hogy puhább legyen és kevésbé irritáljon

2020. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Kikell szúrni, annak a váladéknak kikell jönni az a jó.

Tisztul a seb és hamarabb gyógyul.

Persze ragaszd le.

2020. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt cipőt ne vedd fel többet, és szerintem sem kell kiszúrni, én nem szoktam, letapasztom sebtapasszal és egy idő után szépen leapad magától, persze most papucsban kellene járnod addig.
2020. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!