Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosok! Hogy néz ki egy napotok?

Orvosok! Hogy néz ki egy napotok?

Figyelt kérdés
Igazából akármilyen egészségügyben dolgozó napja érdekel. Azt is írd oda milyen terület:)

2020. szept. 6. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Hát, nem a gyakorit böngészik az biztos.
2020. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van jo par orvos ismerősöm akik sokáig fent voltak, szóval biztosíthatlak:)
2020. szept. 6. 09:51
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Gondolod, hogy van idejük egy ilyen fórumot nézegetni?!
2020. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Azok az orvosok,akik a gyakorit böngészik,azok nem orvosok.
2020. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne nézhetné egy orvos a gyakorit? Komolyan nem értem.

Novemberben szakvizsgázom, egyetemista korom óta olvasgatom az oldalt. Bármilyen hihetetlen, nekem is van szabadidőm, amit úgy töltök, ahogy akarok. Ebben benne van a netezgetés is pl. Barátnőm is olvassa (sőt, néha egymásnak linkeljük a hülyébbnél hülyébb kérdéseket), aki szintén orvos. Sőt, itt ismerkedtem össze egy más egyetemen tanuló sráccal, aki azóta szintén orvos, de még néha olvassa az oldalt. Nem tudom ezen mi olyan nagy szám.

Dolgozom reggel 7-től 4-ig, plusz havi 4-5 ügyelet, szóval ezen kívül azért még marad másra is időm...

2020. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha a maradék szabadidőtöket itt töltitek röhögve a sok hülye kérdésen az azért mindent elmond rólatok.
2020. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

1. Nyilván nem az összes szabadidőm töltöm itt. Tudod, pont olyan egy orvos is, mint más emberek. A szabadidejében olvas, netezik, kirándul, sportol, időt tölt a barátaival, családjával.

2. Te is itt lógsz az oldalon, nem tudom milyen jogon szólsz le másokat.

2020. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7, pontosan
2020. szept. 6. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Itt az orvosokról van szó, nem rólam. Viszont röhögni a hülye kérdéseken tényleg tartalmas szabadidő eltöltés. Nekem is van ortopéd sebész barátom, neki erre nincs ideje.
2020. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem, egy orvos nezhet trasht szabadidejeben, de egyennyire remenytelenul anonim, amator forumon folosleges volna eszt osztania mazochizmusbol. Barmit, de a gyakorit biztos nem nezi. Kiveve, ha rola tettek fel kerdest.
2020. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!