Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhatja a túl híg székletet...

Okozhatja a túl híg székletet a napi 6-8 liter folyadékfogyasztás?

Figyelt kérdés

Naponta 6-8 liter vízet megiszok amti boreo porral üditőnek csinálok meg.


Naponta 3-4-szer megyek minimum wc-re, pisilni annál többszőr, elófordul hogy óránként is akár.


A székletem egyáltalán nem olyan mint a normál, félíg folyik és nagy a nedvességtartalma.


Szerintetek mindenképp megkell probálnom kevesebbet inni?

Túlsulyos vagyok, állandoan ennék valamit, ilyen helyzetre nasi helyett inkább az üditőt iszom.


20/F



2020. szept. 7. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogyj le. Igen nyilván okozhatja
2020. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, azis tervben van, csak most itthon vagyok, úgyérzem energiám sincs a nap folyamán, nincs erőm se edzeni.
2020. szept. 7. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

nyomatod az édesítőszert azzal a porral csak... az is okozhatja.

Meg ennyi folyadék se jó.

inkább ne egyél pár napig annyit, aztán hozzászoksz, bírni kell, ha nehéz is...vagy rágcsálj uborkát, rágót, mittudomén...valami alacsony kalóriás dolgot, amit lehet rágni is...

2020. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

azért , mert otthon vagy.

Állj neki, aztán kész.

akkor eleinte menj el sétálni az utcákba, aztán hozzászoksz. akár estefelé, ha nincs meleg annyira, aztán majd fokozhatod

2020. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Ne legyél már ilyen csíra pár hónap alatt le lehet fogyni. Le van szarva hogy nincs kedved.
2020. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy kedvem sincs.


Nem egy ismerősőm van, aki többet eszik nálam, és tök sovány. Én meg hízékony vagyok.

2020. szept. 7. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-8 liter?!

A keves nagyon artalmas, de a normalis 2-3 liter kozott van. Ez valami extrem bevitel.

2020. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A borneo porban feninalalin van, ami hashajtó hatású. Ha 6-8 litert iszol belőle pláne.
2020. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!