Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiütés a nyakon hátul a tarkó...

Kiütés a nyakon hátul a tarkó alatt? 1 éve kezdődött

Figyelt kérdés

Pár pattanásnak indult, gondoltam a melegtől. Aztán idővel egyre több lett. Mostanra a pattanások elmúltak, viszont egy nagy kb 3x3 centis seb van a nyakamon hátul. Különösebben nem fáj, csak ha hozzá érek. Nem viszket, nem csíp, csak sebes. Ha hozzá érek, olyan a tapintása, mintha sok-sok kis dudorból állna.

Valakinek volt hasonló? Van valami tippetek hogy mi lehet? Mivel kenegessem? Aloe verával? Vagy az csak jobban kiszárítja? Esetleg valami zsírosabb kenőccsel?

Kértem időpontot bőr dokihoz de csak 6 hét múlvára kaptam időpontot. Az elmúlt egy hónapban 1 centit nőtt a területe, szóval ki tudja addigra mi lesz…



2020. szept. 7. 23:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy vettem észre, hogy a nyaklánc viselése irritált, akkor egy kicsit fájt, ezért néztem meg
2020. szept. 7. 23:23
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismimnek volt hasonlo. Az arcàn.Kb fél év volt, ha nem több, mire rajöttek az orvosok mi baja.

De bör alatti atka volt vagy poloska vag ilyesmi

2020. szept. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!