Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente egy darabig mindig...

Reggelente egy darabig mindig "betegeskedek", így nem lesz gond az egyetemmel?

Figyelt kérdés
6-7 éve minden reggel taknyos vagyok, köhögök, fáj a fejem, néha hőemelkedésem is van és hanyingerem is, ha hányok,akkor epe szokott feljönni. Most kaptam az emailt,hogy az egyetemen lesz lazmeres meg ilyenek,kelleni fog a maszk és csak egészségesen lehet bemenni, mert jelenléti oktatás lesz egész félévben. ezt most akkor hogy oldjam meg? Alapból ha beteg vagy is menned kell gyakszira, de a járvány miatt ez most tilos. Így mi legyen?
2020. szept. 10. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Felmész, megmérnek, 2 hét karantén. Akkor nincs gond a 3 hiányzással.

De ezzel már 6-7 éve minden orvost végig kellett volna járni és kezeltetni.

2020. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam haziorvosnal többször is, ha látta se hitte el, mondván"szimulálok", "túlreagálom".
2020. szept. 10. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor másik, normális orvost kellene keresni. Lehet az is, hogy pszichés eredetű.
2020. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha pszichés eredetű, az mit tenne, mit lehet vele kezdeni?
2020. szept. 10. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz vagy pszichiáterhez kell menni vele, aki feltárja. Adott esetben ideiglenesen gyógyszeres kezelést ajánl (ezt csak a pszichiáter tudja), amíg a terápiás beszélgetés nem kezd hatni.

Itt majd beírják a pszichiátriafóbiások, hogy "jaj, csak orvoshoz ne menj, és ha gyógyszert ír, ne szedd be", de nem kell velük törődni.

De előbb ki kellene zárni a szervi bajokat, ez lenne ugye a háziorvos dolga, hogy elküld a megfelelő szakrendelésekre, mert én nem tudom, hogy ezek a tünetek pontosan hova tartoznak. Viszont lelkiismeretes pszichiáter fogja tudni, miket kell kizáratnia, ha nem látja elsőre, hogy tuti pszichés eredetű (engem állandó hányingerrel küldött a gasztronenterológushoz, ott kiderült, hogy szervileg semmi bajom, tehát pszichés).

2020. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vannak olyan problémáim amik miatt pszichológushoz járok, viszont már régebbóta vannak ezek a problémák mint a rosszullétek. Érdekes meglátás, nem hülyeség.
2020. szept. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!