Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én figyeltem meg, hogy...

Csak én figyeltem meg, hogy bizonyos időszakokban sok ember egyszerre meghal utána meg csökken ez a szám?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire érthető és hogy más is észrevett-e valami ilyesmit. Konkrétan azt figyeltem meg, hogy az ismeretségi körben többen halnak meg késő nyáron/ősz kezdetén. Nem tudom, hogy ez csak véletlenül történik így vagy ennek van-e valami magyarázata esetleg?!
2020. szept. 12. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok. Én azt figyeltem meg, hogy a front változások is szerepet játszanak. Hasonló a helyzet pl a szülés. Vannak olyan természeti hatások amik hatással vannak a szulesre is.
2020. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az időjárás, elsősorban a frontok, nagyon komoly hatással vannak a szervezetre, főleg az idősebb, vagy beteg embereknél. Az évszakváltások tipikusan ilyen időszak, most pl. a napi hőingás nagyon nagy, reggel tizenpár fok, délután harminc körül. Nem véletlenül figyelmeztetnek az időjárás jelentésben a fronthatásokra.
2020. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak emberek, de sok kutya is ilyenkor hal meg, ahogy észrevettem. Most is több ismerősöm elvesztette a kutyáját, én meg sajnos a nagypapámat. :(
2020. szept. 12. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!