Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig fog tartani a második...

Róbert dávid kérdése:

Meddig fog tartani a második koronavirus hullám szerintetek? Miért van ilyen sok fertőzött?

Figyelt kérdés
Tudom nem vagytok jósok de azért hátha valaki tud valamit róla mégis meddig fog tartani. Úgy hallottam zömmel fiatalok fertőzodnek meg. És oltás vajon mikor lesz? Bárcsak visszamenne minden a régi kerékvágásba. 29F

2020. szept. 12. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem október végére lecseng, és lesz még egy hullám idén. Év elejétől meg várhatóan lesz oltás.
2020. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem legalább kora nyárig. Mégis mitől csenge le október végére? :) most indultak az iskolák, 30 000es focimeccsek, dübörögnek ah 500 fős koncertek stb. Orban bácsi tegnap jelentette be hogy korlátozások nem lesznek. A maszk használatot hiába erőltetik, minden ember mellé nem tudnak őrt állítani aki figyelmezteti megbűnteti. Ha ez így marad akkor karácsonyra brutális lesz a helyzet. Tavaszra lehet úgy átfertőződik a lakosság hogy csökkenni fognak a számok de mivel idővel újra elkapható fene tudja mi lesz itt. Én a vakcinában sem bízom. Ideig óráig véd és a fene tudja milyen mellékhatásai lesznek. Tartok tőle ha bejö a vakcina akkor le lesz tojva az egész vírus kérdés és élünk vele együtt mint az influenzával. Megjegyzem az sem egy barátságos betegség. Nem vagyok optimista :(
2020. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#2: Ez volt mondjuk a spanyolnátha:

[link]

2020. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!