Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Saci0518 kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak a melatonin tablettákkal? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kicsit elcsúszott az alvási rendem, és nem vagyok képes egy, kettő előtt elaludni hajnalban. Nemsokára kezdem az egyetemet, és gondoltam, hogy időben helyre kéne hoznom. Egy barátnőm azt ajánlotta, hogy alvás előtt fogyasszak 5mg melatonint, neki segített az alvásban.

Valamelyikőtök használt már melatonint? Szerintetek mennyi az ideális mennyiség, ha először veszem be, és 50kg a testsúlyom?



2020. szept. 14. 01:47
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is volt alvaszavarom de nekem nem használt.. es mellekhatásai is vannak, ami nekem nem passzolt. Mas modszert kellett valasztanom. Én alvásterápauta javaslatait tudtam jól hasznalni, van a neten ilyen, valamint a rendszer beállitása sikerült, reggel keles és este idöben fekvés, lefekves elött kb 1-2 órával már semmi szellemi munka pl számitógépezés, én pl. tévéztem. Vagy elözö napközbe kifarasztani a szervezetet, de lehet jó levegön is lenni..ezek nekem bejöttek..
2020. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!