Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta többször csalánkiütés...

Naponta többször csalánkiütés szerű foltok jelennek meg a lábamon, majd ahogy jöttek el is múlnak, a leghosszabb ideig 20perc volt. Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Nem is biztos a csalánkiütés a legjobb jelző rá. Van amelyik olyan, mint a szúnyogcsípés, mások apró bőrkiemelkedések, mint a libabőr, csak piros és viszket.

És nem elszórtan, hanem egybefüggően. Bokától a fenekemig jönnek elő csak. Máshol nem. Először a borotvára gondoltam, de máshol nem jött elő, illetve a combomon nem használom. Nem váltottam sem tisztálkodó sem semmit az életemben.

A doki majd megnézi, ha nagyon nem javul...


2020. szept. 14. 17:43
 1/1 A kérdező kommentje:

Ma reggel pl teljesen sima volt a lábam ébredéskor, majd a kávé után kiömlöttem. Tegnap semmi bajom nem volt a kávétól, viszont a péksüti csapott ki.

Ma nem ettem, csak vizet ittam, és mégis kijött.

2020. szept. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!