Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit gondol ?

Ki mit gondol ?

Figyelt kérdés

Nem szeretném egy adott közösség tagjait kiemelni , legyen az idős , fiatal , férfi vagy nő

...

Egy kicsit szeretnék tisztán látni úgy a magyar kormány dolgairól, előírásairól, "koronavírusról"...


Ugye a kormányrendelet szerint ez a vírus halálos, a halálozási ráta napról napra csak emelkedik, de tesztelést nem hajtanak végre. A csapból is az folyik így meg úgy húzzuk fel a maszkot, mert az megvéd a koronavírustól...


Aztán azt olvasni MINDENHOL hogy előszeretettel büntetik azokat akik nem húzzák fel a maszkot. Mindegy.


Majd ők megmondják pontosan , naprapontosan hogy mikor jön a második hullám... Nem akarok elfogult lenni, mert értelme nem lenne. Szóval visszafogottan igyekszek hangot adni véleményemnek, még akkor is ha ez nagyon nehéz.


Könyörgöm ... Meddig akarják még hülyének nézni az embereket ? Mennyire kell naívnak lenni ahhoz hogy elhigyjük hogy ez tényleg a vírusról szól, nem pedig a pénzről... Vicc


A Rend éber őreire visszatérve, szánalmas az ahogyan vércse, dögkeselyű módjára keresik azt a tetemet aki nem húz maszkot, és azonnal meg kell büntetni x ezer forinttal... Én megértem hogy ők is csak bábúk, de megtudom határozni józan ésszel hogy helyes e vagy helytelen amit cselekszek... Nem kell azzal takarózni hogy ez van kiadva nekik... Egy szónak is száz a vége ... Gerinctelenek.


A másik. Kisiskolásokra képesek ráadni a maszkot és arra kötelezik hogy 8- 14 óráig legyen rajtuk ??? Fertőtlenítjük még az udvart is nehogy elkapjuk a koronavírust ?? Könyörgöm emberek... Ébresztő. A kormány magas ívben les zarja hogy te mit kapsz el , miben halsz meg, mert nekik csak te egy statisztikai adat vagy, semmi több.


Nem vagyok idős ember, fiatal vagyok. Igen ez is támadási pont, bezzeg a mi időnkben nem volt joga egy kis takonynak beleavatkozni az emberek dolgaiba stb... Tudom.


Azt is tudom hogy írhatok egy regényt erről, mert azt gondolják mit akar ez a kis taknyos... De hála istennek nem csak én gondolom így a fent leírtakat.


Nyugodtan lehet szidni, hogy majd a lélegeztetőgépen megtudom, meg hogy vírustagadó vagyok stb. Nagyon kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye. Köszönöm



2020. szept. 14. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel a virusnak sulyos kovetkezmenyei leHETne, es akkora a szakadek a ket tabor kozott, én hagynam, hogy vedje az egeszseget, aki akarja, es ignoralja a helyzetet, aki akarja.

A problema itt a kotelezo tennivalokkal van. Osztonoznem a munkaadokat, hogy engedjek a home officet, ahol lehetseges, a kozoktatasban a szulore, a felsooktatasban a hallgatora biznam, hogy akarja teljesiteni ezt az evet.

2020. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vantel ***** válasza:

Nem kéne semmit se tenni.

Eldőlne ki az életre való, ki nem.

Lehet én is pusztulnék.

Túlnépesedés van, senki se akar önként halni.

2020. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!