Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Péntek óta megy a hasam? Mit...

Péntek óta megy a hasam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pénteken jött meg a menstruációm és el is kezdett menni a hasam is. Minden nap lágy volt és 2x mentem naponta mosdóba és mindkét alkalommal ment, tegnap előtt mentem el gyógyszertárba hasfogót venni( smectát) még mindig megy egy kicsit de mintha javúlna.

Lázam nincs, nem hányok, nem fáj a hasam sem, jó étvágyam van, csak kissé fáradt vagyok.

Nem tudom mennyire számit de szedek vérnyomásra gyógyszert mondjuk szerintem semmi köze hozzá.


2020. szept. 16. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj terhességi tesztet. Csak vicc volt.
2020. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Most van a koronavírus mellett egy másik járvány is, ez a hányás/hasmenéses bigyó. Egyik osztálytársamnak is volt ilyen betegsége, de csupán pár napig tartott.

Szerintem neked is el fog múlni hamar, attól függ, mennyire erős az immunrendszered, és hogy mennyire gyorsan tudja leküzdeni ezt a vírust.


Jobbulást neked💜

2020. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!